| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| YY-ACP450 AUTOMATIC CORNER PASTING MACHINE | |||
| Model NO. | YY-ACP450 | Origin | China |
| Transport Package | Wooden case | Delivery Time | 10-15 day |
| HS Code | 84413090 | Trademark | Yuanyi Automation |
| Max box size | 450*450*150mm |
| Min box size | 50*50*10mm |
| Working speed | 60-100 pcs/min |
| Tape width | 19mm |
| Machine size | 1800×1100×1900mm |
| Machine weight | 950kg |
| Machine power | 2KW/AC220V |