| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| YY-CP40 MANUAL CORNER PASTING MACHINE | |||
| Model NO. | YY-CP40 | Origin | China |
| Transport Package | Wooden case | Delivery Time | 7-12 day |
| HS Code | 84413090 | Trademark | Yuanyi Automation |

| Tape width | 19mm |
| Min box size | 40*40*10mm |
| Working speed | 20-40 pcs/min |
| Machine size | 800×500×1300mm |
| Machine weight | 120kg |
| Machine power | 0.4KW/AC220V |
