| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Support |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| YS-850Y AUTOMATIC GLUING MACHINE | |||
| Model NO. | YS-850Y | Origin | China |
| Transport Package | Wooden case | Delivery Time | 7-12 day |
| HS Code | 84413090 | Trademark | Yuanyi Automation |
| Max Paper size | Length unlimited*Width 800mm |
| Min Paper size | Length unlimited*Width 80mm |
| Working speed | 7-40 pcs/min |
| Conveyor belt size | W800mm*L6000mm |
| Machine size | 6960×1670×1150mm |
| Machine weight | 980kg |
| Machine power | 9KW/AC380V |
